Prečo využiť služby architekta a nespoľahnúť sa „len na seba“ ?

17.10.2013

Jedinečnosť, komfort, úspora

Postupom času sa dostávame stále bližšie k trendu „svojho architekta“ namiesto „domu z katalógu“. Stavba domu je pravdepodobne vaša najväčšia životná investícia. Chcete v ňom stráviť väčšinu svojho života, prípadne ďalšie generácie.

V dnešnom nekonečne veľkom trhu nemáte čas ani kapacitu sledovať všetky trendy v bývaní, nové riešenia a technológie. Na to je tu architekt – odborník- ja. Mnoho ľudí má obavy z oslovenia architekta najmä pre finančnú stránku. Nezaraďujte sa k nim!

Cena projektu sa vám vždy niekoľkonásobne vráti. Poradím vám riešenia či energetické úspory, ktoré vám budú slúžiť celý život. Kvalita bývania tak bude vyššia i ekologickejšia. Pre vašu peňaženku i prírodu.

Každému projektu prechádza konzultácia – rozhovor, v ktorej sa vás snažím čo

najlepšie spoznať. Predstavíte mi svoje požiadavky na svoj nový domov. Od základných- akú rozlohu si predstavujete, akú dispozíciu, koľko miestností, koľko ľudí bude dom obývať… až po detaily- akú je váš životný štýl, vkus, koľko času doma trávite a koľko by ste chceli.

Rada si vypočujem všetky vaše nápady, pripomienky. Pomôžem vám zorientovať sa v širokej trhovej ponuke. Chcem, aby sme sa čo najbližšie spoznali a spoločne tak vytvorili dokonalý domov.

Projektom moja spolupráca s vami skončiť nemusí. Okrem projektu pre stavebné povolenie a všetkej dokumentácie môžem stavbu dotiahnuť až po vaše nasťahovanie.

Postarám sa o všetko potrebné, vyberiem overenú stavebnú firmu, budem dohliadať na celú realizáciu. Ušetrím vám mnoho času a nervov. Všímam si detaily, ktoré by ste si vy všimnúť nemuseli.

Rovnako ako s celou stavbou, vám rada pomôžem aj s realizáciou interiéru. Budem vašou pravou rukou. Optimálne využitie priestoru a neobvyklé riešenia vám uľahčia život.

Dom snov. Podľa vašich predstáv, len pre vás. Vdýchnime stavbe nový duchovný rozmer, vytvorme osobitý priestor. Aby sa vám žilo krajšie a jednoduchšie.